Zapytanie ofertowe

Farbyka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Producenci / Importerzy

Al. Jana Pawła II 23, 00-854 Warszawa, mazowieckie

Farbyka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.
Oceń firmę
4,56 / 9 głosów
Dodany 14.07.2010, 11:47
Oferta Opis Galeria

zdjęcie 1Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą produktów Fabryki Farb i Lakierów ŚNIEŻKA S.A. Produkty umożliwiają wykonywanie wielu prac związanych z renowacją i wykańczaniem wnętrz oraz fasad domów. Oferta produktowa FFiL Śnieżka SA obejmuje kilka grup wyrobów:

Do ścian i sufitów
Farby emulsyjne dekoracyjne do malowania wewnątrz pomieszczeń dzielą się na trzy grupy: farby odporne na ścieranie na sucho (rodzaj III wg Polskiej Normy 81914:2002), farby odporne na zmywanie na mokro (rodzaj II wg w/w PN) i farby odporne na szorowanie na mokro (rodzaj I wg w/w PN). Do grupy farb odpornych na szorowaniezdjęcie 2należą Barwy Natury z dodatkiem TeflonR surface protector, w grupie farb odpornych na zmywanie na mokro wyróżniamy Śnieżkę Max (białą) z dodatkiem TeflonR surface protector i Śnieżkę Eko. W ofercie FFiL ŚnieżkaS.A. znajdują się także farby o specjalnym przeznaczeniu, tj. Śnieżka Kuchnia - Łazienka, Śnieżka Grunt, Śnieżka na Zacieki i Plamy oraz Śnieżka Beton - Posadzka.

Do drewna i metalu - farby podkładowe i emalie nawierzchniowe
zdjęcie 3Metale podobnie jak drewno narażone są na niebezpieczeństwo uszkodzeń wskutek działania czynników zewnętrznych. Ulegają one mianowicie korozji chemicznej, polegającej na reakcji tlenu z powietrza z żelazem, w efekcie czego na powierzchni przedmiotów metalowych tworzy się tlenek żelaza, brunatny nalot, tzw. rdza. Jest to bardzo niekorzystne zjawisko, które powoduje niszczenie i degradację konstrukcji metalowych. Dlatego prawidłowe i skuteczne zabezpieczenie antykorozyjne metali jest tak ważne. Dodatkową ochronę zapewnia zastosowanie do pierwszego malowania szybkoschnącej farby podkładowej Śnieżka Urekor S lub Śnieżka Podkład Chlorokauczukowy. Jako warstwy nawierzchniowej, w zależności od sposobu eksploatacji powierzchni, możemy użyć np. Supermal Emalii Olejno-Ftalowej, Supermal Emalii Nitro, Śnieżki Max Emalii Alkidowej Uretanowanej, Supermal Emalii Akrylowej, czy Śnieżki Emalii Chlorokauczukowej. FFiL Śnieżka S.A. ma w swojej ofercie także gruntoemalie: Śnieżka Na Dach oraz Śnieżka Na Rdzę z dodatkiem TeflonR surface protector. Odpowiednia receptura oraz wysokiej jakości komponenty użyte do produkcji Śnieżki na Rdzę, dodatkowo wzbogacone o TeflonR surface protector, zapewniają metalowym przedmiotom skuteczną i długotrwałą ochronę antykorozyjną oraz wysokie walory dekoracyjne.

Kleje linii STRONG
Dzięki bogactwu oferty znajdują zastosowanie w podstawowych pracach związanych z remontami i urządzaniem pomieszczeń - przy montażu podłóg i elementów wykończeniowych, tj. listwy, kasetony, laminaty, tkaniny itp. Ważnym obszarem zastosowania klejów są także wszelkie prace naprawcze większości otaczających nas przedmiotów. W grupie klejów Strong znajdują się: Klej do Parkietu Parkietolep, Klej do Parkietu Parkirtolep R, Klej do Styropianu Polimerowy, Klej do Styropianu Wodny, Klej do Wykładzin PCV, Klej do Paneli Podłogowych, Klej Stolarski Typu Wikol, Klej Stolarski klasy 3D, Klej Uniwersalny, Klej Butapren.

System kolorowania Śnieżka Kolor
Został opracowany z myślą o bardziej wymagających klientach, którzy nie chcą się ograniczać do kilkudziesięciu gotowych kolorów. Dzięki temu systemowi w ciągu zaledwie kilku minut można uzyskać dowolny kolor z palety barw NCSR (blisko 2000 kolorów) lub RAL (blisko 180 kolorów).

Jako bazy w systemie kolorowania dostępne są następujące wyroby:

  • CLASSIC AKRYLOWA - akrylowa emulsja do ścian i sufitów.
  • PERFECT LATEKSOWA - lateksowa emulsja do ścian i sufitów.
  • FASADA AKRYLOWA - akrylowa farba emulsja do malowania ścian i sufitów.
  • SUPERMAL EMALIA AKRYLOWA - wodorozcieńczalna emalia akrylowa przeznaczona także do wymalowań na zewnątrz pomieszczeń.
  • SUPERMAL EMALIA OLEJNO-FTALOWA - trwała emalia do drewna i metalu.
  • SUPERLAK LAKIER AKRYLOWY- wodorozcieńczalny lakier do drewna.

zdjęcie 1Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów Polsce (zarówno w ujęciu ilościowym, jak i wartościowym). Wysoką pozycję rynkową firma osiągnęła w przeciągu zaledwie 20 lat - początki firmy sięgają bowiem roku 1984. Jako jedyna firma spośród największych producentów farb w Polsce, FFiL Śnieżka SA zbudowała swoją obecną pozycję bez wsparcia kapitału zagranicznego.

Ważnym momentem w życiu firmy był dzień 1 kwietnia 1998 roku, kiedy to dokonano połączenia dwóch działających wówczas spółek cywilnych w spółkę akcyjną z równoczesną zmianą jej nazwy na tą funkcjonującą do dziś: Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. W grudniu 2003 r. akcje Fabryki Farb i Lakierów Śnieżka S.A. zadebiutowały na Warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych - środki finansowe pozyskane z ich sprzedaży zostały zainwestowane w rozbudowę i jej dalszy rozwój.

Dziś Śnieżka to nowoczesny zakład zatrudniający ponad 500 osób i wytwarzający rocznie około 80 mln litrów różnego rodzaju wyrobów chemii budowlanej na rynek krajowy oraz rynki zagraniczne. Wszystkie wyroby produkowane są w oparciu o System Zapewnienia Jakości ISO 9001. Należy również dodać, że Śnieżka - jako jedna z największych firm w regionie - daje pracę tysiącom ludzi pracującym w handlu, transporcie, produkującym surowce, półprodukty, opakowania, materiały reklamowe itp.

W styczniu 2008 r. Śnieżka podpisała umowę ze światowym koncernem naukowym DuPont, na podstawie której wprowadziła do swoich produktów innowacyjne rozwiązanie. Wyroby, w których zastosowano TeflonR surface protector są zaawansowane technologicznie i charakteryzują się doskonałymi parametrami użytkowymi i wytrzymałościowymi, a regularne badania w niezależnych laboratoriach gwarantują ich najwyższą jakość.

Miejsce do pracy Szare ściany w mieszkaniu Czerwone ściany w pokoju Fioletowe ścieny w pokoju Niebieskie ściany w sypialni Mieszkanie w szarościach kolor ścian kolor ścian w sypialni kolor ścian w salonie aranżacja salonu aranżacja jadalni kolor sypialni Farba strukturalna Pomysł na wnętrze Salon z kominkiem Kolor ścian Stylowe ściany Ściana w kuchni Farba ścienna Wystrój salonu Stylowe meble Nowoczesny salon Kominek w pokoju Skórzane meble do salonu Narożnik wypoczynkowy Luksusowe wnętrze Pomarańczowa sypialnia
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz
Polecamy Ci również
TRIMO POLSKA Sp z o.o.
TRIMO POLSKA Sp z o.o.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

ul. Łucka 18/2001

00-845 Warszawa

mazowieckie

TRIMO – TRADYCJA I NOWOCZESNOŚĆ Firma Trimo założona w 1961…

Vitrosilicon S.A.

Producenci / Importerzy

Adres Opis

Żagańska 27

68-120 Iłowa

mazowieckie

Vitrosilicon S.A. należy do dużej polskiej Grupy Chemicznej Ciech.…

Adres Opis

Twarda, 18

00-105 Warszawa

mazowieckie

Fachowi doradcy kredytowi zaopiekują się Twoim problemem z długiem.…

Zobacz także