Zastosowanie keramzytu: praktyczny Poradnik Wykonawcy

0
Poradnik Wykonawcy
Poradnik Wykonawcy to praktyczny przewodnik, ułatwiający prawidłowe wykonanie prac, z zastosowaniem keramzytu.

Keramzyt ma wiele zastosowań, zarówno w budownictwie, jak i wykonywaniu izolacji. Jak poprawnie wykonywać prace z zastosowaniem keramzytu, można dowiedzieć się z wydanego właśnie Poradnika Wykonawcy.

Poradnik Wykonawcy został opracowany przez Zespół Techniczny Leca®. Zawiera on praktyczne porady i informacje, które podpowiedzą jak prawidłowo wykonać izolacje oraz wypełnienia z Leca® KERAMZYTU.
Poradnik Wykonawcy to 50 opisów oraz konkretnych przykładów zastosowania keramzytu w takich pracach jak: drenaż i ocieplenie piwnic, izolacja i odciążenie stropów, izolacja podłóg na gruncie, stropodachów, dachów zielonych oraz instalacji. W poradniku znajdziemy także instrukcje przygotowania lekkiego betonu i zaprawy ciepłochłonnej, jak również przykłady zastosowań keramzytu w ogrodnictwie, rolnictwie i geotechnice.
Instrukcje są opracowane w jasny i przejrzysty sposób – sposób wykonania prac krok po kroku jest ilustrowany rysunkami technicznymi. Poradnik zwiera także praktyczne porady ekspertów i przydatne wskazówki wykonawcze.
Poręczny format Poradnika Wykonawcy ułatwia wygodne korzystanie z niego, nawet na placu budowy.
Dodatkowe przykłady i rozwiązania (ponad 330), wraz z rysunkami CAD są dostępne na bezpłatnej płycie CD oraz na stronie www.lecakeramzyt.pl.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Weber Leca

Polecamy Ci również

Zobacz także