Zaprawa klejąca do płytek

0
Zaprawa klejąca do płytek

Zaprawa klejąca do płytek ceramicznych weber ZP415 otrzymała wyróżnienie w kategorii „chemia łazienkowa” w konkursie Łazienka Wybór Roku.

Jury konkursowe wyróżniło ten produkt za właściwości wytrzymałościowe i robocze oraz różnorodność w zastosowaniu, co znacznie podnosi komfort pracy wykonawcy.

zaprawa klejąca do płytekBiała, elastyczna zaprawa klejąca do płytek ceramicznych weber ZP415 jest szczególnie polecana do pracy w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki jej składnikom udało się uzyskać znaczne ograniczenie pylenia suchej mieszanki podczas przesypywania i mieszania, co poprawia warunki pracy i eliminuje szkodliwy wpływ na zdrowie i skraca czas prac porządkowych. Zaprawa weber ZP415 idealnie sprawdzi się przy przyklejaniu białego gresu i kamieni naturalnych. Ma dodatkowe zabezpieczenia przed powstawaniem wykwitów wapiennych i przebarwień. Sprawdzi się także podczas układania mozaiki i pustaków szklanych. Można ją stosować na podłożach gipsowych i płytach G-K, bez konieczności dodatkowego gruntowania.
Weber oferuje też inne bezpyłowe produkty do układania płytek: uelastycznioną zaprawę klejącą weber ZP413 oraz elastyczną zaprawę klejącą weber ZP414


Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Weber

Polecamy Ci również

Zobacz także