Wygodna wiertarko-wkrętarka

Wygodna wiertarko-wkrętarka - zdjęcie 1Przy projektowaniu tego narzędzia szczególną uwagę zwrócono na komfort pracy związany z wkręcaniem. Urządzenie jest lekkie, wydajne i ergonomicznie zbudowane.

Skil Energy łączy komfort i poręczność narzędzia akumulatorowego ze stałym zasilaniem i wydajnością narzędzia sieciowego. Używając nowej wiertarko-wkrętarki nie ma konieczności ładowania ani wymiany akumulatora. Model 6223 waży mniej i ma bardziej zwartą konstrukcję od innych porównywalnych wiertarko-wkrętarek akumulatorowych. Jest wyposażony w wytrzymały, szybkozaciskowy uchwyt wiertarski, który gwarantuje łatwą wymianę akcesoriów. Ponadto projektanci zadbali o odpowiednio długi - 10 m - przewód sieciowy, który zapewnia wyjątkową swobodę pracy. Wkrętarko-wkrętarka przewodowa Skil Energy to alternatywa dla droższych urządzeń akumulatorowych.

W celu zwiększenia efektywności pracy produkt wyposażono w przekładnię dwubiegową. Duża prędkość obrotowa gwarantuje szybkie wiercenie otworów do maks. średnicy 20 mm w drewnie i
8 mm w stali. Niewielka prędkość obrotowa i maksymalna moc na pierwszym biegu zapewniają odpowiednie rezerwy do wkręcania i wykręcania wkrętów.

Wiertarko-wkrętarka dostępna jest w dwóch wersjach, tzn. w opakowaniu kartonowym oraz w walizce aluminiowej z osprzętem (5 wierteł do drewna i 5 końcówek wkręcających).

Sugerowana cena detaliczna brutto wkrętarki Skil Energy (model 6223AA) – 259 zł.

Oceń artykuł
4,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Skil

Polecamy Ci również

Zobacz także