Walizka narzędziowa - mobilny porządek

Walizka narzędziowa - mobilny porządek

Łatwy w utrzymaniu porządek oraz indywidualna organizacja narzędzi mogą znacznie usprawnić pracę profesjonalistów. Wsparcie w tym zakresie oferuje im mocna i wytrzymała walizka narzędziowa STANLEY FATMAX® zapewniająca możliwość dowolnej konfiguracji wnętrza.

profesjonalna walizka narzędziowaNa rynku pojawiło się właśnie nowe, mobilne rozwiązanie do przechowywania narzędzi opracowane specjalnie pod kątem potrzeb profesjonalistów. Ergonomiczna walizka STANLEY FATMAX® pomoże technikom, serwisantom, personelowi telekomunikacyjnemu i inżynierom w codziennym transporcie niezbędnych do pracy narzędzi.
Unikalną cechą żółtej walizki STANLEY FATMAX® jest główna przegroda w kształcie litery A. Jej harmonijkowa konstrukcja gwarantuje pełną widoczność i łatwy dostęp do wszystkich narzędzi. Przegroda posiada 3 kieszenie z gumowymi grzebieniami zabezpieczającymi narzędzia przed przemieszczaniem się. Oprócz tego, w walizce znajdują się wyjmowane, pionowe i poziome przegrody różnej wielkości, które umożliwiają przechowywanie większych narzędzi, a nawet całych zestawów, a także trzy wygodne pojemniki do magazynowania mniejszych elementów.

Dzięki aluminiowej ramie i wzmocnieniu włóknem szklanym walizka narzędziowa STANLEY FATMAX® jest niezwykle wytrzymała. Model na kółkach można nieść trzymając za pogrubioną, ogumowaną rączkę, jak również ciągnąć za trzypoziomowy, aluminiowy uchwyt teleskopowy. Na jej spodzie rozmieszczono mocne, gładkie kółka o średnicy 75 mm (z przodu) oraz nóżki zapewniające stabilność i zapobiegające przewracaniu się (z tyłu). Aby zmaksymalizować bezpieczeństwo znajdujących się w środku narzędzi zastosowano mocne, metalowe zaczepy, uchwyt na kłódkę oraz etykietę na nazwisko posiadacza.

walizka na narzędziawalizka narzędziowa

Walizka narzędziowa STANLEY FATMAX® jest dostępna w dwóch modelach, w dobrych sklepach narzędziowych na terenie całego kraju. Model FMST1-71943 kosztuje około 345 zł, a model FMST1-72383 (na kółkach) około 614 zł.

Oceń artykuł
3,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Stamley

Polecamy Ci również

Zobacz także