Tynk świecący w ciemnościach

Tynk świecący w ciemnościach

Dom uważany jest za naszą wizytówkę, dlatego chcemy, aby cieszył oko i budził podziw innych osób. Jeżeli zamierzamy nadać mu niespotykany dotąd, wręcz futurystyczny wygląd, warto sięgnąć po tynk ozdobny „luminescencyjny” CT 730 VISAGE. Produkt stosowany wewnątrz i na zewnątrz budynków daje efekt „świecenia” w ciemnościach.

tynk świecący w ciemnościachTynk Ceresit CT 730 VISAGE służy do wykonywania cienkowarstwowych wypraw tynkarskich na podłożach betonowych, tradycyjnych tynkach, podłożach gipsowych, na płytach wiórowych czy gipsowo-kartonowych. Produkt jest odporny na warunki atmosferyczne i uszkodzenia eksploatacyjne, mało nasiąkliwy, a przy tym wysoce elastyczny.

Tynk CT 730 VISAGE należy do szerokiego wachlarza tynków i farb Ceresit VISAGE, które są propozycją dla ludzi ceniących sobie wygląd domu inspirowany naturalnymi materiałami oraz odpowiedzią na rosnące oczekiwania architektów i projektantów, którzy poszukują ciekawych materiałów elewacyjnych o wszechstronnym zastosowaniu. Jego wyjątkowość polega przede wszystkim na tym, że świeci w ciemnościach, dzięki czemu nasz dom będzie widoczny nawet podczas najciemniejszej nocy. Oczywiście należy tu podkreślić, iż intensywność efektu luminescencji tynku uwarunkowana jest występowaniem w jego sąsiedztwie źródeł energii oraz ich natężeniem.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Ceresit

Polecamy Ci również

Zobacz także