Tynk dekoracyjny dający efekt betonu

3
Tynk dekoracyjny dający efekt betonu

Industrialne dekoracje ścian stanowią inspirację dla aranżacji całego wnętrza naszego domu. Styl loftowy czy industrialny to nie tylko goła cegła, ale również beton - choć ten niekoniecznie musi być "prawdziwy".

Ztynk dekoracyjny - efekt betonu tynkiem dekoracyjnym Efekt Betonu marki Silveno Decorazione możemy stworzyć charakterystyczne, surowe wnętrze z rozmaitymi strukturami na ścianach. W tak urozmaiconych pomieszczeniach uzyskamy niepowtarzalny klimat, który idealnie pasuje do salonu urządzonego w minimalistycznym, zimnym stylu, nowoczesnych sprzętów i modenistycznych mebli. Ściana ozdobiona tynkiem imitującym beton będzie stanowić doskonałe tło dla elementów drewnianych, szklanych i metalowych. Sprawdzi się również we wnętrzach subtelnych i stonowanych.

Tynk Efekt Betonu produkowany jest na bazie spoiw wapiennych i pyłu marmurowego. Umożliwia formowanie na powierzchni ściany wzornictwa przypominającego motyw szalunku przemysłowego lub deskowania. Gotową strukturę pokrywa się specjalnym lakierem utrwalającym, który dopełnia efektu.

Oceń artykuł
4,33 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: pointb

Zdjęcia: Strefa Zamieszkania

Polecamy Ci również

Zobacz także