Trimo i McLaren

Trimo i McLaren

Firma Trimo, dostarczająca kompletne rozwiązania dla elewacji i dachów, stała się oficjalnym partnerem grupy McLaren. Współpraca rozpoczęta została po udanym wykonaniu przez firmę Trimo montażu innowacyjnego systemu Qbiss One na zewnętrznej
i wewnętrznej elewacji nowego Centrum Technologicznego McLaren w Woking w Wielkiej Brytanii, gdzie produkowany będzie najnowszy sportowy samochód grupy - MP4-12C.


Nawiązane partnerstwo jest doskonałym rozwiązaniem dla obu firm, nieustannie
i bezkompromisowo dążących do pokonywania barier innowacyjności i zaawansowanych technologii. System elewacyjny Qbiss One, wyróżniający się najwyższą estetyką i precyzją wykonania, łączy w sobie znakomitą formę i funkcjonalność.

Centrum Technologiczne firmy McLaren

System Qbiss One został zastosowany zarówno na zewnętrznej, jak i wewnętrznej części elewacji Centrum, na powierzchni 32.000 m2. Wartość wykorzystanych materiałów szacuje się na 40.000 milionów funtów. Centrum, zaprojektowane przez Biuro Foster&Partners, stanowić będzie miejsce produkcji nowego sportowego samochodu MP4-12C.
Ron Dennis, Prezes McLaren Group i McLaren Automotive, powiedział: „Jako organizacja zakorzeniona w dyscyplinie Formuły 1, McLaren jest przedsiębiorstwem o szybko zmieniającej się kulturze. To była dla nas wielka przyjemność współpracować z takim partnerem jak Trimo, który również podziela naszą filozofię aktywnego i szybkiego działania bez kompromisów, prowadzącego wyłącznie do osiągnięcia zamierzonych celów - produktów o najwyższych standardach jakości”.
Elewacja Centrum wykonana w systemie Qbiss One wyraźnie podkreśla charakter przedsiębiorstwa oraz działalność, jaka jest przez nie prowadzona wewnątrz budynku -przedsiębiorstwo będące światowej klasy mistrzem inżynierii, zawsze dążącym do najwyższego poziomu jakości swoich produktów, nie zapominające jednocześnie o ochronie środowiska naturalnego”.

Centrum Technologiczne McLaren w Wielkiej Brytanii

Pani Dyrektor Generalny Trimo Tatjana Fink dodała: „Firma Trimo reprezentuje globalną markę, tak jak McLaren, a nawiązana między nami współpraca nie dotyczyła tylko samych produktów, ale bardziej tego, co produkty te reprezentują w zakresie doskonałości wykonania i ich jakości. Dzielenie się kulturą innowacji i kreatywności oraz energia, jaką wkładamy w prowadzone przez nas działania jest tym co czyni nas najlepszymi w tym co robimy i prowadzi nas nieustannie do sukcesu. Stabilny rozwój naszej firmy osiągnięty dzięki solidnej współpracy oraz długotrwałym relacjom z naszymi partnerami ma dla nas ogromne znaczenie i jest to kierunek, którym chcielibyśmy podążać w nad naszym partnerstwie z firmą McLaren”.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Trimo

Polecamy Ci również

Zobacz także