Tapety dla dzieci i młodzieży

Ściany w pokoju dziecka lub nastolatka można udekorować kolorową tapetą. Zarówno dziewczynki jak i chłopcy w każdym wieku znajdą odpowiedni dla siebie wzór.

Tapety dla dzieci i młodzieży - zdjęcie 1
Producenci tapet starają się uwzględnić w swojej ofercie potrzeby dzieci i proponują tapety ze sportowcami, samochodami i dinozaurami dla chłopców, oraz z motywami kwiatowymi dla dziewczynek. Kanadyjska firma Blue Mountain oferuje tapety w katalogach Girls i Boys, które są uzupełnieniem specjalnej kolekcji tapet Design by Color, która dotychczas obejmowała wzory podzielone pod względem kolorystycznym. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom dzieci, projektanci z firmy Blue Mountain postanowili przygotować dwa katalogi z tapetami dedykowane oddzielnie dziewczynkom i chłopcom. Każda z ksiąg liczy ponad 150 rozmaitych wzorów tapet, bordiur i specjalnych naklejek. W kolekcji Boys motywem przewodnim są samochody wyścigowe, sportowcy oraz dinozaury. Nie zabrakło również bardzo popularnych wśród chłopców ciężarówek, łodzi i pociągów. Księga Girls bogata jest we wzory kwiatowe utrzymane w delikatnej, pastelowej kolorystyce. Urozmaiceniem dziewczęcych wzorów są pieski, kotki i konie.

Tapety dla dzieci i młodzieży - zdjęcie 2 Tapety dla dzieci i młodzieży - zdjęcie 3

Tapety z ksiąg Girls i Boys wykonane są z różnego rodzaju materiałów. Obok wyjątkowo dekoracyjnych tapet papierowych dostępne są tapety winylowe o bardzo dobrych parametrach mechanicznych, wysokiej odporności na uszkodzenia. Z kolei tapety na fizelinie „non – woven” charakteryzują się miłą fakturą i są bardzo łatwe w użytkowaniu. Tapety Blue Mountain oferowane są w rolkach o długości 10 m i szerokości 52 cm.

Tapety dla dzieci i młodzieży - zdjęcie 4 Tapety dla dzieci i młodzieży - zdjęcie 5

Dystrybutorem tapet koncernu Blue Mountain jest firma B.M. Polska.
Cena – od 260 zł brutto/rolka.

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Redakcja

Źródło: B.M. Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także