Tanie wykończenie elewacji

0
Tanie wykończenie elewacji

elewacja domuPlastivan Polska wprowadził na rynek nowe rozwiązanie na wykończenie paneli elewacyjnych
i podbitkowych systemu Beltecto. Narożnik Beltecto dobrze dopasowuje się do paneli, utrzymując estetyczny wygląd elewacji na długie lata.


W przypadku montażu elewacji najważniejsze są detale w postaci listew i desek wykończeniowych. Decydują one o trwałości zastosowanych materiałów i końcowym efekcie wizualnym. Zakończenie paneli elewacyjnych musi być precyzyjnie wykonane, aby w trakcie codziennego użytkowania nie powstawały szpary między złączeniami ani rozwarstwienia materiału. Dzięki możliwości kompensowania rozszerzonej linii profili PVC gwarantowany jest pierwotny wygląd elewacji przy wieloletnim eksploatowaniu.

elewacja zewnętrznadeski elewacyjne

Co przemawia na korzyść narożnika? Montaż nowego elementu wykończeniowego nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, gwoździ, młotków, wkrętów czy kleju silikonowego. Wystarczy połączyć „na zatrzask” odpowiedni brzeg narożnika z końcówką deski elewacyjnej.wykończenie elewacjiCo ciekawe, produkt dostępny jest w sklepach w atrakcyjnej cenie 5 zł za sztukę, dzięki czemu każdy bez obaw o zawartość portfela będzie mógł zastosować narożnik do wykończenia elewacji. Ze względu na zastosowanie powłoki polimerowej PMMA produkt jest odporny na szkodliwe promieniowanie UV i chroni materiał przed zniszczeniem. Narożnik Beltecto dostępny jest w dwóch kolorach - złotego dębu
i orzecha. Pozwala to na zachowanie jednolitej kolorystyki powierzchni elewacyjnych i podbitkowych, a w efekcie - pięknie wyglądającego domu. Na produkt udzielana jest 10-letnia gwarancja.

Oceń artykuł
3,75 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Plastivan Polska

Polecamy Ci również

Zobacz także