Szlifierka do gipsu

Szlifierka do gipsu

Szlifierka wysięgnikowa do gipsu GRAPHITE do profesjonalne narzędzie zapewniające komfort pracy i wysoką wydajność.

szlifierka do gipsuZa napęd najnowszego elektronarzędzia GRAPHITE odpowiada silnik elektryczny o mocy 600W, zapewniający tarczy ściernej stabilną pracę w zakresie 600-1500 obr/min. Urządzenie posiada płynną regulację obrotów, dzięki czemu użytkownik ma możliwość łatwego dostosowania prędkości obrotowej do potrzeb wykonywanej pracy. Szlifierka współpracuje z tarczami o średnicy 225 mm, co sprawia, że praca nią jest szybka i bardzo wydajna.

Największymi atutami nowej szlifierki GRAPHITE jest oferowany przez urządzenie komfort pracy. Elektronarzędzie posiada regulowany wysięgnik, który pozwala na wygodną pracę z wyżej położonymi powierzchniami, a po złożeniu ułatwia transportowanie w specjalnej, dołączanej torbie. Podczas samej pracy świetnie sprawdzi dołączany do szlifierki pas naramienny. Użytkownicy docenią również ergonomiczny kształt urządzenia i „przyjazny” rozkład masy, który ułatwia manewrowanie. System odprowadzania pyłu z możliwością podłączenia do odkurzacza zadba z kolei o czystość miejsca pracy oraz ograniczy zapylenie.

Projektanci GRAPHITE duży nacisk położyli również na trwałość elektronarzędzia. Dlatego też w nowej szlifierce wysięgnikowej  zastosowano bezpośredni napęd tarczy roboczej (bez pośredniego wężyka napędzającego). Rozwiązanie to zdecydowanie zwiększa trwałość urządzenia. Podobnie jak elastyczny wąż ssący (możliwość rozciągnięcia od 1.2 do 4 m) wyposażony w specjalne widełki ochronne eliminujące ryzyko „złamania” węża.

Oceń artykuł
3,67 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Graphite

Polecamy Ci również

Zobacz także