Słyszeliście o tej metodzie ?

Malarz

Gładkie i równo pomalowane ściany to najlepsza wizytówka naszych domów i mieszkań. Coraz częściej jednak tradycyjny wałek malarski zastępujemy agregatem do malowania natryskowego. Czy warto?

Malowanie hydrodynamiczne (natryskowe) polega na wypychaniu drobinek farby z agregatu na ścianę pod wpływem bardzo wysokiego ciśnienia. Farba jest zasysana do agregatu bezpośrednio z wiadra, następnie sprężone powietrze kieruje ją do dyszy pistoletu, w której farba zostaje skierowana na podłoże w postaci szerokiego strumienia mikrocząsteczek. Pozwala to osiągnąć równą i gładko pomalowaną powierzchnię, dodatkowo mikrocząsteczki farby docierają w miejsca trudno dostępne dla tradycyjnego pędzla lub wałka.

Metoda natryskowa  ponadto pozwala już za pierwszym razem osiągnąć efekt podwójnego malowania wałkiem malarskim.

Brak konieczności malowania tradycyjnymi narzędziami przekłada się na bezfakturowy (gładki) wygląd malowanej powierzchni, a to z kolei przekłada się na wysoki standard wykonania usługi i zadowoli najbardziej wymagających klientów. Jeśli chcą Państwo sprawdzić, jak wygląda mieszkanie pomalowane metodą hydrodynamiczną, odsyłamy do zapoznania się z galerią firmy My 4 Walls Marcin Janusz.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Polecamy Ci również

Zobacz także