Profesjonalne myjki wysokociśnieniowe Bosch

0
Profesjonalne myjki wysokociśnieniowe Bosch

Bosch rozszerzył program myjek wysokociśnieniowych GHP o nową linię Prima. W jej skład wchodzi 5 kompaktowych urządzeń do codziennego użytku. Nowa linia myjek, które oferują wiele praktycznych funkcji, to idealna oferta dla użytkowników profesjonalnych i firm sprzątających.

myjki wysokociśnieniowe Prima to wyróżniają się wysoką skutecznością, fot. BoschMyjki z linii Prima oferują maksymalną skuteczność czyszczenia dzięki wysokiej jakości pompom z tłokami wykonanymi ze stali nierdzewnej i silnikom indukcyjnym o mocy od 2200 do 2600 W. Linia Prima obejmuje 5 modeli myjek: GHP 5-55, GHP 5-65, GHP 5-65 X, GHP 5-75 i GHP 5-75 X. Głowice cylindra, wlot i wylot wody są w tych modelach wykonane z mosiądzu, co zwiększa ich trwałość i zapewnia długi okres eksploatacji.
Myjki Prima oferują ciśnienie od 115 do 140 barów oraz wydajność pompy od 500 do 560 l/h. Dzięki temu szybko i efektywnie wykonują nawet najtrudniejsze prace związane z myciem i czyszczeniem.

myjki wysokociśnieniowe Bosch są kompaktowe i wygodne, fot. BoschKompaktowe, komfortowe i wszechstronne

Nowe myjki wysokociśnieniowe Bosch linii Prima są wyposażone w metalowy uchwyt teleskopowy i dwa duże, wytrzymałe gumowe koła, które ułatwiają manewrowanie myjką. W modelach GHP 5-65 X i GHP 5-75 X zintegrowany bęben z wężem o długości 10 m zapewnia jeszcze większą elastyczność działania. Węże wysokociśnieniowe myjek są wykonane z gumy zbrojonej stalą, co zapewnia im wytrzymałość i trwałość. Nowo zaprojektowany pistolet z przykręcanym złączem lancy umożliwia łatwą wymianę akcesoriów, które można wygodnie przechować w bezpiecznym schowku umieszczonym w obudowie urządzenia.
Myjki GHP 5-75 i GHP 5-75 X posiadają komfortową regulację ciśnienia, która pozwala dopasować parametry pracy do rodzaju wykonywanego zadania. Model GHP 5-75 X wyposażono także we wbudowany manometr.
Produkty linii Prima, podobnie jak inne profesjonalne myjki Bosch, posiadają funkcję samoczynnego zasysania, co umożliwia ich użytkownikom korzystanie także z zewnętrznych źródeł wody. Wszystkie pompy Bosch korzystają z technologii AutoStop, która odcina silnik po zwolnieniu włącznika, pomagając zmniejszyć zużycie energii i wody. Dodatkowo nowe myjki mogą być używane
w pozycji poziomej i pionowej, co znacznie podwyższa komfort pracy.
Bosch oferuje również szeroką paletę akcesoriów do myjek, dzięki czemu są one niezwykle wszechstronne.

wszechstronne zastosowanie myjek ułatwia duży wybór akcesoriów, fot. Bosch

Wydajne i trwałe

Myjki Bosch Prima są objęte gwarancją producenta i mogą być serwisowane oraz naprawiane w punktach sieci serwisowej elektronarzędzi Bosch. Aby ułatwić wykonanie serwisu lub ew. naprawy, produkty zostały wyposażone w łatwą do zdemontowania pokrywę.

Nowe myjki Bosch są dostępne w sprzedaży od kwietnia 2015 r.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także