Powłoki dekoracyjne - kreatywne atelier

Powłoki dekoracyjne - kreatywne atelier

Kolorowe, żywe, dynamiczne. Tak najprościej można opisać nową kolekcję powłok dekoracyjnych Sto, które zaprojektowane zostały z myślą o kreatywnej aranżacji atelier.

tynk trasowany Stencil Plaster

Design Collection 14|15 Wnętrza cieszy się coraz większym uznaniem zarówno wśród architektów, jak i projektantów. Kolekcja 12 różnych struktur oraz 33 dedykowanych farb pozwala na stworzenie niepowtarzalnych wnętrz niezależnie od ich przeznaczenia. Jednym z trzech proponowanych przez Sto stylów jest Atelier, oferujący pięć wyjątkowych kreacji – Stencil Plaster, Metallic Ballotini, Colour Dotting, Spotted Mesh oraz Pearl TI 3005.

powłoka dekoracyjna - Colour Dotting

Dekoracyjne ściany

Tynk trasowany Stencil Plaster umożliwia stworzenie niepowtarzalnych, lekko chropowatych powierzchni, dowolnie poprzecinanych geometrycznymi pasami, co nadaje pomieszczeniom wyjątkowy, indywidualny charakter. Metallic Ballotini to natomiast powłoka dla zwolenników subtelniejszych wnętrz. Pozwala uzyskać na ścianach efekt metalicznej powierzchni pokrytej szklanymi drobinkami, które urzekają fascynującymi refleksami świetlnymi. Kolejną propozycją jest Colour Dotting, połączenie kolorów z efektem nakrapiania. Tę niecodzienną strukturę w stylu retro
o wyjątkowo intensywnych, żywych kolorach, uzyskujemy dzięki nakrapianiu oraz odpowiedniej konfiguracji barw. Do klimatu vintage pasuje również Spotted Mesh, który pozwala na tworzenie asymetrycznych łat. Co więcej, równie dobrze może być nakładany na istniejącą już tapetę z włókna szklanego. Ostatnią propozycją jest Pearl TI 3005 - tłoczona tapeta ozdobna z perłowymi refleksami. Pokryta specjalną, połyskującą powłoką końcową nadaje ścianie wyjątkowej głębi.

dekoracyjna tapeta - Pearl TI 3005

Dobrany duet

Projektującym własne atelier, poza pięcioma powłokami dekoracyjnymi, Sto proponuje również farby w 33 odcieniach – od spokojnych, stonowanych, po intensywne i rzadko spotykane kolory, które można dowolnie komponować z wybranymi tynkami. Dostępne są również gotowe zestawienia kolorystyczne stworzone przez architektów i projektantów zajmujących się na co dzień kreowaniem współczesnych wnętrz.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Sto-ispo

Polecamy Ci również

Zobacz także