Piknik ekologiczny w Jankach

Piknik ekologiczny w Jankach

Chcesz dowiedzieć się jak obniżyć koszty eksploatacji domu? Zobaczyć i zwiedzić nowoczesny dom modelowy? 12 listopada na terenie Parku Handlowego Janki odbędzie się rodzinny Piknik Ekologiczny, podczas którego, oprócz licznych atrakcji, będzie można skorzystać z wiedzy i doświadczenia ekspertów firm specjalizujących się w tworzeniu rozwiązań dla budownictwa wysokoenergooszczędnego.

dom modelowyPodwarszawskie Janki już 12 listopada zostaną prawdziwą Mekką osób, które chcą żyć ekologicznie i oszczędnie. Ekologicznym „gwoździem” programu pikniku będzie prezentacja idei budownictwa energooszczędnego, które wykorzystuje odnawialne źródła energii. Zostaną przedstawione możliwości, jakie dają nowoczesne technologie, które zmniejszają zużycie energii, przy jednoczesnym zachowaniu wysokiego komfortu mieszkania. Podczas pikniku będzie okazja, by zwiedzić dom modelowy, dodatkowo zostanie przedstawiony każdy etap prac wraz z zademonstrowaniem osiągniętych efektów. Oprócz uzyskania informacji praktycznych na temat budowy eko domu, można również spróbować produktów ekologicznych oraz wziąć udział w licznych zabawach. W trakcie wizyty na Eko bazarze będzie okazja, by zasmakować wody kokosowej, przepysznych domowych wypieków, chleba na zakwasie z prawdziwym smalcem oraz wielu innych smakołyków. W trakcie pikniku ekologicznego w Jankach będzie także możliwość zaopatrzenia się w produkty spożywcze z plantacji lub hodowli ekologicznych oraz innych bioproduktów. Goście pikniku mogą również wziąć udział w specjalnej ekoloterii, w której można wylosować m.in.: projekt domu modelowego, telewizory, MP4, oprawy oświetleniowe, aparaty fotograficzne i wiele innych cennych nagród.
wnętrze domu modelowegoNa Piknik Ekologiczny do podwarszawskich Janek organizatorzy zapraszają całe rodziny, bowiem w bogatej ofercie programu każdy znajdzie coś dla siebie: począwszy od gier i zabaw dla dzieci, poprzez warsztaty z fotografii cyfrowej, wystawę zdjęć Zbyszka Bogatko, pokaz prac Magdaleny Woźniak, na Eko bazarze kończąc. Swoją obecność na pikniku oraz prezentację energooszczędnych rozwiązań zapowiedzieli czołowi dostawcy rozwiązań do domów energooszczędnych, tacy jak Selena, Fakro, Atlantic, VBH, Internorm, Lindab oraz Junkers - dlatego też, takiej okazji do zapoznania się z ofertą, po prostu nie można przegapić.

Miejsce: Dom Modelowy w Parku Handlowym Janki
ul. Plac Szwedzki 3, 05-090 Raszyn
Termin: 12 listopada 2011
Godzina: 10.00 - 16.00

Oceń artykuł
4,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Atrium

Polecamy Ci również

Zobacz także