Nowa marka farb na rynku polskim

Nowa marka farb na rynku polskim

AkzoNobel – największy producent farb i lakierów na świecie wprowadza na polski rynek znane na całym świecie farby dekoracyjne marki Sikkens.

kolor ścianDo portfolio AkzoNobel w Polsce dołączają farby dekoracyjne Sikkens. Nowa marka jest skierowana do rynku profesjonalnego: architektów, dekoratorów i architektów wnętrz oraz firm wykonawczych. Farby Sikkens to innowacyjne produkty premium, których historia sięga 1792 roku. Przez 220 lat, marka osiągnęła wiodącą pozycję w branży samochodowej i farb dekoracyjnych na całym świecie.

Firma dostarcza profesjonalne rozwiązania dla profesjonalnych odbiorców. Najwyższej jakości farby to rezultat prac wielu profesjonalistów, którzy nieustannie poszukują nowych rozwiązań i innowacyjnych technologii, by zaoferować użytkownikom wsparcie
w kompleksowej realizacji projektów.

Światowe realizacje

Marka Sikkens szczyci się współpracą i doradztwem oferowanym architektom, dekoratorom wnętrz i profesjonalnym malarzom przy największych projektach na całym świecie. Efektem tej współpracy jest m.in.: opracowanie miejskiego schematu barw we włoskim Portofino, hiszpańskiej Maladze, renowacja zabytkowego biurowca Chilehaus w Hamburgu (obiektu wpisanego na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO), oraz słynna Japońska Wieża w Brukseli.

farby do każdego typu powierzchniZalety godne profesjonalistów

Portfolio produktów Sikkens zawiera farby przeznaczone do każdego typu powierzchni – od różnego rodzaju tynków wewnętrznych i zewnętrznych poprzez powierzchnie drewniane po szkło, metal
i beton. Konsystencja produktów czyni je łatwymi w aplikacji a właściwości receptury, zapewniają wyjątkowo skuteczne krycie
i wydłużają czas użytkowania. Dzięki temu, każda realizacja przy użyciu farb Sikkens to wygoda i komfort dla wykonawcy oraz gwarancja zadowolenia dla użytkownika.

Doradztwo i szkolenia

W Polsce marka Sikkens jest dostępna w największych miastach za pośrednictwem sieci Partnerów Strategicznych Sikkens. Profesjonalne wsparcie oferuje również dedykowany zespół doradców technicznych.
Marka Sikkens oferuje również autorskie programy szkoleniowe w zakresie zastosowania koloru
i aplikacji oraz kompleksowe rozwiązania produktowe, techniczne i kolorystyczne dedykowane określonym typom obiektów, np. placówkom medycznym. Najlepszym przykładem specjalistycznego produktu przeznaczonego m.in. dla służby zdrowia jest Sikkens Alpha SanoProtect, antybakteryjna farba z aktywnymi jonami srebra do zastosowania wewnątrz budynków.

Oceń artykuł
4,33 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: AkzoNobel

Polecamy Ci również

Zobacz także