Modne kolory ścian – kolor roku 2014

Modne kolory ścian – kolor roku 2014

modne kolory ścian - kolory 2004-2014Od 10 lat specjaliści firmy Dulux wskazują kolor, który będzie rządził w naszych wnętrzach. Rok 2014 będzie należał do barwy Morze Możliwości.

Morze Możliwości to wyrazisty i wszechstronny odcień morskiej zieleni, który będzie nadawał ton w trendach kolorystycznych 2014 roku. Ten kolor najpełniej wyraża ideę UWALNIANIA POTENCJAŁU, która jest przewodnią myślą jubileuszowej edycji albumu Colour Futures™. To potencjał kryjący się w nas samych, naszym otoczeniu oraz relacjach z ludźmi, inspirujący do świeżego spojrzenia i dokonywania pozytywnych zmian. Kolor Morze Możliwości jest oznaczone numerem P0.20.40 w systemie mieszalnikowym Dulux Colour Mixing System. Łączy on naturalną harmonię zieleni ze spokojem błękitu. Kolor ten doskonale komponuje się zarówno z neutralnymi, chłodnymi odcieniami szarości, jak i ciepłymi odcieniami drewna, stanowiących jego naturalne uzupełnienie.

kolor roku 2014kolor Morze Możliwości

Odcień ten, pomimo swej wyrazistości, pozostaje wyjątkowo wszechstronny i idealnie sprawdza się w różnych, nawet bardzo odważnych zestawieniach kolorystycznych. Komponuje się też z odcieniami różu, ciepłą, żółtą ochrą, a także z innymi odcieniami morskiego turkusu, zieleni i błękitu, tworząc z nimi harmonijne połączenia, które będą najmodniejsze w 2014 roku.

kolor ścian - Morze Możliwości
modny kolor ścian
kolor ściany - Dulux P0.20.40
kolor elewacji
kolor ściany - morska zieleń
kolor morskiej zieleni
paleta kolorów Dulux 2014
Oceń artykuł
3,00 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Dulux

Polecamy Ci również

Zobacz także