Mobilna stacja ładowania elektronarzędzi akumulatorowych

0
Mobilna stacja ładowania elektronarzędzi akumulatorowych
Wireless Charging L-BOXX Bay pozwala naładować elektronarzędzia 18V Bosch podczas jazdy samochodem.

Elektronarzędzia akumulatorowe są przydatne podczas budowy. Teraz można je naładować, jadąc samochodem na miejsce budowy.

Mobilna stacja ładowania elektronarzędzi akumulatorowych  Wireless Charging L-BOXX jest przeznaczona do elektronarzędzi Bosch 18V. Jest to walizka na narzędzia, wyposażona w system indukcyjnego ładowania. Dzięki niej można równocześnie naładować akumulator w narzędziu i dodatkowy, znajdujący się w walizce. Naładowanie dwóch akumulatorów pozwala wydłużyć czas pracy na miejscu. A co najważniejsze – nie trzeba pamiętać o naładowaniu akumulatorów przed wyjazdem na budowę. Ładowanie odbywa się z wykorzystaniem gniazda 12 V w samochodzie. Prawidłowy przesył energii do ładowarki zapewnia przetwornica wchodząca w skład systemu. Alternatywnie można podłączyć ładowarkę także do gniazda 220 V.

Ładowanie akumulatora o pojemności 2,0 Ah do 80% trwa 35 minut, a do pełna – 45 minut (w przypadku akumulatora o pojemności 4,0 Ah jest to odpowiednio: 65 i 85 minut). Stan naładowania baterii pokazują wyraźne wskaźniki, umieszczone i na ładowarce, i na akumulatorze.
Stację Wireless Charging L-BOXX Bay można wygodnie zamontować w pojeździe, integrując ją np. z systemem zabudowy pojazdów specjalistycznych firmy Sortimo. System składa się z wytrzymałej obudowy oraz walizki L-BOXX 136 o wadze do 10 kg z trzyczęściowym wypełnieniem. Zapewnia to większe bezpieczeństwo przewożenia osprzętu.

Dowiedz się więcej o: Systemie ładowania bezprzewodowego narzędzi akumulatorowych

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także