Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 8-45 DV Professional

0
Młot udarowo-obrotowy Bosch GBH 8-45 DV Professional

Na wydajność młota GBH 8-45 DV Professional składają się dwa parametry: moc silnika wynosząca 1500 W oraz energia udarowa 12,5 J. Młot posiada funkcję „Turbo Power” oraz potrójny system tłumienia drgań.

Młot udarowo-obrotowy GBH 8-45 DV Professional Parametry młota GBH 8-45 DV Professional:

  • silnik o mocy 1500 W,
  • energia udaru wynosząca 12,5,
  • funkcji „Turbo Power“,
  • niski poziom drgań.

Nieprzerwany komfort pracy

Dzięki potrójnemu systemowi tłumienia drgań czas pracy produktu wydłuża się do 3 godzin dziennie. W skład systemu wchodzą: element tłumiący wbudowany w pokrywę aluminiową, oddzielona od silnika rękojeść główna i wytłumiony mechanizm udarowy. Dzięki takiemu wyposażeniu młot osiąga niski stopień drgań wynoszący 7 m/s² w trybie dłutowania i 8 m/s² w trybie wiercenia. Wygodę i ciągłość pracy gwarantuje także zastosowanie blokady włącznika, która uruchamiana jest automatycznie przy przejściu z trybu wiercenia udarowego w tryb dłutowania. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku.

profesjonalne narzędzia

Moc to nie wszystko

Młot dzięki solidnej konstrukcji i metalowym elementom jest bardzo wytrzymały. Zintegrowane sprzęgło przeciążeniowe chroni użytkownika i urządzenie. Inne elementy wyposażenia to:

  • system łagodnego rozruchu umożliwiający precyzyjne rozpoczęcie pracy,
  • regulacja prędkości obrotowej gwarantująca optymalne dopasowanie urządzenia do różnych zadań,
  • blokada obrotów w trybie dłutowania.

Rozwiązania systemowe

W zestawie do młota GBH 8-45 DV Professional jest dłuto płaskie SDS-max „RTec Sharp“ oraz szpicak „RTec Speed“. Obydwa dłuta posiadają samoostrzące się ostrze, dzięki czemu wydajność usuwania materiału pozostanie niezmienna w całym okresie użytkowania młota. Do wyjątkowo szybkiego wiercenia odpowiednie będzie natomiast wiertło „SpeeX“.

Oceń artykuł
3,25 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Robert Bosch Sp. z o.o.

Polecamy Ci również

Zobacz także