Młot GBH 18 V-EC Professional

0
Młot GBH 18 V-EC Professional

We wrześniu w sprzedaży pojawił się młot GBH 18 V-EC Professional jego najważniejszymi parametrami są: 1,7 J energii udaru, 2,6 kg wagi oraz 12 kg urobku na godzinę w trybie dłutowania.

młot GBH 18 V-EC ProfessionalNowy młot marki Bosch jest wyposażony
w silnik komutowany elektronicznie, którego zaletą jest wysoka wydajność wynikająca
z odmiennej konstrukcji i braku szczotek węglowych, które wprowadzają drgania
i prowadzą do strat energii. Sprawność silnika dochodzi do 80% (elektryczne silniki konwencjonalne osiągają maksymalnie do 70%). Zastosowany silnik jest mniejszy, lżejszy i dodatkowo bardziej odporny na przeciążenia i trwalszy.
Przeznaczony jest dla elektryków, instalatorów systemów klimatyzacyjnych czy wykonawców suchej zabudowy. Wytrzymały po upadku z dwóch metrów na beton dlatego jest idealnym narzędziem do pracy w trudnych warunkach. Jest przydatny w pracy w miejscach trudno dostępnych, a jego optymalny zakres stosowania to otwory
o średnicy od 4 do 10 mm wiercone w betonie.

Akumulatory Premium o długiej żywotności

Długi okres eksploatacji akumulatorów litowo-jonowych Bosch Premium zapewnia system elektronicznej ochrony ogniw ECP (ang. Electronic Cell Protection). Niezawodnie chroni on akumulator przed przeciążeniem, przegrzaniem i całkowitym rozładowaniem ogniw. Produkt wyposażony jest w szybką, 30 minutową ładowarkę, która sprawia, że akumulatory są naładowane w 75% już po upływie połowy czasu ładowania. Akumulatory litowo-jonowe nie wykazują efektu pamięci ani samorozładowania, dzięki czemu są gotowe do użycia nawet po kilku miesiącach przechowywania.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Robert Bosch Sp. z o.o.

Polecamy Ci również

Zobacz także