Masa szpachlowa ACRYL-PUTZ®

Masa szpachlowa ACRYL-PUTZ®

Idealnie gładka ściana to prawdziwe wyzwanie przy niemal każdym większym remoncie. Chęć osiągnięcia zadowalającego efektu robót bywa przyczyną frustracji i skutecznie zniechęca do podejmowania dalszych prac w domu czy w mieszkaniu. Jest jednak sposób na to, by remont przestał kojarzyć się z przykrym obowiązkiem - to zastosowanie odpowiednich mas szpachlowych.

masa szpachlowaGładkie i równe ściany są wizytówką każdego mieszkania i domu. Świetnie prezentują się zarówno pokryte tapetą, jak i farbą, śnieżnobiałą lub w wyszukanych kolorach. Ostateczne osiągnięcie idealnie gładkiej powierzchni nierzadko okazuje się żmudnym i czasochłonnym zajęciem, wymagającym dużego wysiłku, cierpliwości i staranności. Dlatego od podejmowania prac remontowych tak skutecznie odstrasza towarzyszący im stres, wizja permanentnego bałaganu oraz wysokie nakłady finansowe, jakie trzeba ponieść, żeby uzyskać pożądany efekt.

Naprzeciw podstawowym i częstym trudnościom remontowym wyszedł ACRYL-PUTZ®. Po nałożeniu na jakąkolwiek, nawet najgorszą ścianę wysokiej jakości masy szpachlowej Śnieżki szybko i bez problemu powstają perfekcyjnie wykonane „gładkościany”. Szeroka gama produktów marki ACRYL-PUTZ® umożliwia wykonanie idealnie gładkich, aksamitnych ścian wewnątrz pomieszczeń, ale również uzyskanie elastycznych, dobrze wyrównanych powierzchni fasad.

wykończeniowa masa szpachlowaLinię produktów ACRYL-PUTZ® tworzą sypkie masy do różnych podłoży, gotowe gładzie na wszelkie powierzchnie i produkty o specjalnym przeznaczeniu – do przyklejania płyt gipsowo-kartonowych, do spoinowania czy do usuwania rys i pęknięć.
ACRYL-PUTZ® to marka od wielu lat obecna na polskim rynku i sprawdzona zarówno przez ekipy remontowo-budowlane, jak i przez domowych majstrów. Produkty firmy wyróżnia wyjątkowo łatwa aplikacja, która umożliwia wygodną i sprawną pracę. Oprócz walorów estetycznych zachowują one także wysokie parametry wytrzymałościowe.

 

Oceń artykuł
4,50 / 6 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Śnieżka S.A.

Polecamy Ci również

Zobacz także