Konkurs dla architektów i projektantów

Masz pomysł na niebanalne połączenie kolorów we wnętrzu? Weź udział w konkursie TIKKURILA GO DESIGN – wystarczy tylko jeden ciekawy projekt.

paleta barwMarka Tikkurila poszukuje oryginalnych aranżacji kolorystycznych stworzonych na bazie swoich palet barw. Konkurs trwa od 19 lipca do 26 września br.

Konkurs skierowany jest do pracowni architektonicznych jak również do indywidualnych projektantów i designerów będących w posiadaniu licencji na programy CAD Decor lub CAD Kuchnia. Aby wziąć w nim udział wystarczy stworzyć projekt dowolnego wnętrza, wykonany w programie graficznym CAD Decor lub CAD Kuchnia, koniecznie z wykorzystaniem dostępnych w obu aplikacjach palet kolorów marki. Gotową pracę należy wysłać za pośrednictwem formularza rejestracyjnego dostępnego  na stronie www.architekci-konkurs.pl

Do wygrania są trzy równorzędne nagrody główne  w postaci  unikalnego wzornika kolorów Tikkurila Binder Decor tj. zestawu 2436 próbek kolorystycznych w formacie A5, niezwykle funkcjonalnych ze względu na dużą powierzchnię próbki i możliwość wypięcia z segregatora. Przewidziano także trzydzieści nagród - wyróżnień w postaci Teczki Tikkurila CAD Colours zawierającej aplikację, która umożliwia dodawanie biblioteki barw do programów graficznych, karty kolorystyczne dla wszystkich produktów marki oraz poradniki techniczne.

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 12 października br., a wyniki zostaną opublikowanie na stronie internetowej Konkursu www.architekci-konkurs.pl

Szczegóły oraz regulamin konkursu dostępny są na stronie www.architekci-konkurs.pl

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

,

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Tikkurila

Polecamy Ci również

Zobacz także