Klucze udarowe akumulatorowe

0
Klucze udarowe akumulatorowe

klucze udarowe akumulatorowe

Klucze udarowe akumulatorowe GDX Professional z akumulatorami 18 V i 14,4 V idealnie nadadzą się do wielu prac. Z nimi ułożysz kable, zamontujesz rusztowanie
i zainstalujesz gniazda elektryczne. Są wygodne w użytku dzięki dwufunkcyjnemu uchwytowi.

GDX 14,4 V-LI Professional i GDX 18 V-LI Professional z serii „dynamic” firmy Bosch to pierwsze klucze udarowe z dwufunkcyjnym uchwytem na osprzęt – sześciokątnym i czworokątnym.  Zamontujesz w nich wiele końcówek m.in.: końcówki wkręcające, wiertła i bity, jak i większe klucze nasadowe bez konieczności stosowania dodatkowych adapterów. Narzędzie jest uniwersalne i z pewnością sprawdzi się w wielu pracach montażowych przy instalacjach, konstrukcjach metalowych i drewnianych.

Szybka, komfortowa praca bez ryzyka odrzutu

Klucz udarowy GDX 18 V-LI Professional z chwytem czworokątnym ½“ osiąga maksymalny moment obrotowy 180 Nm, dzięki czemu można szybko wkręcać i wykręcać śruby o rozmiarze do M16. W przypadku osprzętu z chwytem sześciokątnym ¼“ moment obrotowy jest tylko nieznacznie niższy (160 Nm).  Z kolei użytkownik wybierający klucz udarowy GDX 14,4 V-LI, otrzymuje moment obrotowy na poziomie odpowiednio 170 / 150 Nm.

Produkty dzięki swojej wadze (GDX 18 V-LI Professional w wersji z akumulatorem 4,0 Ah waży 1,8 kg, GDX 14,4 V-LI Professional waży tylko 1,7 kg) mogą być wykorzystane do prac w miejscach trudno dostępnych lub wymagających trzymania urządzenia w górze. Narzędzia są wygodne w użyciu, zapewniają wysoki komfort pracy i pełną kontrolę nad narzędziem.

klucze udarowe Dynamika w wydajnej formie

Nowe klucze udarowe GDX Professional należą do serii „dynamic”, wyróżniającej się wydajnością połączoną z kompaktową konstrukcją. Urządzenia są zasilane akumulatorami litowo-jonowymi o napięciu 14,4 V lub 18 V. W przypadku GDX 18 V- LI Professional system zasilania Flexible Power oferuje możliwość wyboru kilku różnych akumulatorów w danej klasie napięcia – akumulatora Premium o pojemności 4,0 Ah, który gwarantuje bardzo długi czas pracy lub mniejszego i lżejszego akumulatora Compact o pojemności 2,0 Ah. Użytkownik może także wybrać akumulator spośród sprzedawanych wcześniej modeli o pojemności 1,3 Ah, 1,5 Ah i 2,6 Ah. Decydując się na wybór podstawowej wersji modelu GDX 14,4 V-LI otrzymujemy w standardzie 2 akumulatory o pojemności 4,0 Ah w walizce systemowej L-BOXX. W ofercie firmy Bosch znajduje się także dodatkowy osprzęt – zestaw Diamond Impact zawiera końcówki wkręcające Torx, PH-, PZ i Hex o długości 25 i 50 mm i uchwyt Anti shock. Z kolei zestaw Impact Control oferuje klucze nasadowe i wkładki do kluczy. Obydwa zestawy zostały stworzone z myślą o jak największej liczbie zastosowań nowych narzędzi.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także