Gładź szpachlowa Knauf Goldband

Gładź szpachlowa Knauf Goldband

gładź szpachlowaKnauf Goldband Gładź jest przeznaczona do tworzenia zarówno gładkich i równych powierzchni, jak i uzyskiwania dekoracyjnych powłok o zróżnicowanej fakturze.

Knauf Goldband Gładź to mieszanina białego cementu oraz wapna z mączkami mineralnymi i dodatkami uszlachetniającymi. Jest przeznaczona do stosowania we wnętrzach, na podłożach gipsowych, betonowych, płytach gipsowo-kartonowych oraz wysezonowanych tynkach cementowych i cementowo-wapiennych. Gładź jest łatwa w aplikacji i wyróżnia się bardzo dobrą przyczepnością do podłoża. Jej zastosowanie umożliwia przygotowanie gładkich powierzchni, idealnych do malowania. Co ważne – nie pęka nawet przy zastosowaniu grubszych warstw. Produkt jest przystosowany do bezpyłowej obróbki „na mokro” – gładź nakładamy na ścianę i czekamy aż podeschnie, a następnie zwilżamy wodą i wygładzamy pacą. To rozwiązanie pozwala uniknąć powstawania pyłu, wytwarzanego podczas tradycyjnego wygładzania powierzchni papierem ściernym.

Zastosowanie produktu:

  • cienkowarstwowe szpachlowanie powierzchni malowanych farbami dyspersyjnymi, lakierowanych (lamperie), a także tapet z włókna szklanego,
  • wygładzanie powierzchni tynku (nierówności, pęknięcia),
  • szpachlowanie ścian,
  • uzupełnianie ubytków.

Sugerowana cena detaliczna netto: opakowanie worek 5 kg - 19,29 pln; opakowanie worek 20 kg - 45,49 pln +23%VAT.

Oceń artykuł
5,00 / 1 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Knauf Bauprodukte

Polecamy Ci również

Zobacz także