Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2016

0
Rekomendowany Wykonawca Roku

Pokaz kuchni francuskiej Pascala Brodnickiego, muzyczno - taneczny występ Jana Klimenta,  Moulin Rouge Show a na koniec szampańska zabawa do rana – to atrakcje, które czekały na zaproszonych gości podczas uroczystej Gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.

W hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku, w dniach 11-12 marca br., spotkało się ponad 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej by wspólnie podsumować kolejny rok współpracy z marką Flügger. W sobotni wieczór kolejnych 40 firm otrzymało prestiżowy tytuł Rekomendowany Wykonawca Flügger

Przybyłych gości powitała Małgorzata Undziłło, Country Manager Flügger. – Jest mi niezmiernie miło przywitać Was, 300 przedstawicieli najlepszych firm remontowo-budowlanych w Polsce. Dziękuję za zaufanie, którym obdarowujecie Flügger, na co dzień wybierając nasze wsparcie, produkty i usługi. Działamy w branży już ponad 200 lat, przez ten czas stale tworząc i ulepszając nasze produkty. Dzięki temu dzisiaj jesteśmy jednym z najlepszych producentów farb, tapet oraz narzędzi malarskich w całej Europie. Prestiżowy tytuł „Rekomendowany Wykonawca Flügger” otrzyma dzisiejszego wieczoru ponad 40 firm. Jest to dla nas wyróżnienie, ponieważ grono to stale się powiększa – na chwilę obecną, w 2017 roku, zrzesza blisko 180 firm – mówiła do obecnych na Sali przedsiębiorców.

Francja

Podczas sobotniej nocy poprzez atmosferę, scenografię oraz zaplanowane atrakcje goście przenieśli się do odległej Francji. Pół Polak, pół Francuz - Pascal Brodnicki, nie tylko przedstawił niezwykłą historię francuskich przysmaków, ale także zademonstrował jak je przyrządzać w efektownym pokazie gotowania na żywo. Wśród zaserwowanych dań kuchni francuskiej, znalazły się m.in. fileciki z karmazyna z ragout z ziemniaków, karczochów, zielonych oliwek, cebuli z sosem Vierge czy Emice wołowe duszone w winie po prowansalsku z czosnkiem, oliwą, natką pietruszki i oliwkami.

Taniec i muzyka

W  dzielnicę czerwonych latarni na przedmieściach stolicy Francji przeniósł gości tradycyjny kabarat Moulin Rouge. Hotelowa sala w moment zamieniła się w jeden z paryskich lokali - pełnego burleski, pawich piór i pięknej muzyki. Po udanym występie Pań, na scenę zaproszono znanego tancerza, wielokrotnego mistrza Czech i Polski w tańcu towarzyskim – Jana Klimeta. Swoją pasją do tańca zafascynował również gości, udzielając im lekcji i zapraszając na parkiet. Tak rozpoczął się długi wieczór pełen muzyki, śpiewu i tańca. Niech zapadnie w pamięć na długo, bo kolejna Gala dopiero za rok!

O Flügger

Flügger to skandynawski producent kompletnego asortymentu do wykończenia powierzchni, posiadający sieć własnych sklepów pod nazwą Flügger farby. Oferuje farby do ścian, sufitów, na elewację, produkty do ochrony drewna, masy szpachlowe, narzędzia malarskie, a także szeroki wybór tapet o unikalnym i ponadczasowych wzornictwie.
200-letnie doświadczenie w branży to dowód rzetelności, solidności i nieustannego rozwoju marki Flügger. Każdego dnia firma dokłada wszelkich starań, aby jakość oferowanych produktów i usług wspierających była jak najwyższa. Od lat ulepsza jak i modyfikuje receptury, mając na uwadze zmieniające się potrzeby rynku. Stale ogranicza ilość substancji szkodliwych, dbając tym samym o środowisko, a produkty marki sygnowane są znakiem Eco Label. Nieustannie podnosi jakość oferowanych usług: otwierając sklepy we wczesnych godzinach porannych, siedem dni w tygodniu, zapewniając transport produktów na inwestycję oraz wsparcie dedykowanego doradcy techniczno-handlowego. Partnerom biznesowych zapewnia atrakcyjne warunki współpracy, gwarancję profesjonalnego doradztwa, jak i obsługę na najwyższym poziomie, jednocześnie dbając o podnoszenie kwalifikacji wykonawców poprzez szkolenia, pokazy i testy produktów.

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger 2016 - zdjęcie 2

Więcej na www.flugger.pl

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Źródło: Flügger

Polecamy Ci również

Zobacz także