Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger

0
Rekomendowany Wykonawca Flügger
Już w marcu kolejne 40 firm otrzyma tytuł Rekomendowany Wykonawca Flügger.

W jeden wieczór spotka się blisko 300 osób z branży wykończeniowo-budowlanej, podczas organizowanej przez firmę Flügger, gali Rekomendowany Wykonawca Flügger.

11 marca br. do hotelu Narvil Conference & Spa pod Warszawą przyjedzie ponad 150 firm z całej Polski, by wspólnie podsumować kolejny rok współpracy z marką Flügger. Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger to coroczne wydarzenie organizowane w celu wyróżnienia najlepszych firm z branży remontowo-budowlanej, które na co dzień korzystają z produktów marki. W tym roku, po raz czwarty, zostaną wręczone statuetki oraz dyplomy, będące dowodem rzetelności oraz profesjonalizmu wyróżnionych firm.

– Jest mi niezmiernie miło, ponieważ w najbliższą sobotę, kolejne 40 firm otrzyma prestiżowy tytuł Rekomendowany Wykonawca Flügger. Ponad 300 zaproszonych gości oraz moc atrakcji, które będą towarzyszyć wydarzeniu to gwarancja powodzenia sobotniej imprezy – mówi Małgorzata Undziłło, Country Manager, Flügger.

Flügger to skandynawski producent kompletnego asortymentu do wykończenia powierzchni.  Dysponuje siecią własnych sklepów pod nazwą Flügger farby. Oferuje farby do ścian, sufitów, na elewację, produkty do ochrony drewna, masy szpachlowe, narzędzia malarskie, a także szeroki wybór tapet, o unikalnym i ponadczasowych wzornictwie. Flügger kładzie również nacisk na podnoszenie kwalifikacji wykonawców poprzez szkolenia, pokazy i testy produktów.

Partnerom biznesowych zapewnia atrakcyjne warunki współpracy, gwarancję profesjonalnego doradztwa, jak i obsługę na najwyższym poziomie.

Więcej na www.flugger.pl

Gala Rekomendowany Wykonawca Flügger - zdjęcie 1

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

Polecamy Ci również

Zobacz także