Elewacja 2 w 1

Elewacja 2 w 1

deski elewacyjneSystem Beltecto to produkt umożliwiający zamontowanie desek zarówno w formie wykończenia elewacji, jak i podbitki dachowej. Pozwala to na uzyskanie jednorodnych kolorystycznie powierzchni, a w efekcie
– pięknie wyglądającego domu.


Kolorystyka i struktura powierzchni desek elewacyjnych firmy Plastivan doskonale imituje drewno, a przy tym są one wygodne w codziennym użytkowaniu - nie wymagają impregnowania oraz malowania. Zasadniczą zaletą systemu Beltecto jest łatwy montaż oraz zastosowanie powłoki polimerowej PMMA chroniącej przed szkodliwym promieniowaniem UV oraz czynnikami atmosferycznymi. Produkt dostępny jest w kolorach: złoty dąb, orzech, biały, brąz i mahoń (trzy ostatnie tylko w formie panelu podbitkowego). Kolory drewnopodobne z łatwością można dopasować do pozostałych elementów domu, takich jak okiennice, dachówka czy drzwi garażowe. deski elewacyjne imitujące drewnoKompletny system składa się z desek, listew wykańczających oraz uchwytów montażowych w formie klipsów. Produkt ma wszystkie niezbędne atestyi aprobaty techniczne i jest objęty 10-letnią gwarancją.  W przeciwieństwie do innych materiałów nie wymaga konserwacji czy malowania.

Uzupełnieniem systemu jest nowy produkt Plastivanu -narożnik Beltecto, który idealnie dopasowuje się do wykończenia elewacji. Narożnik kompensuje rozszerzoną linię profili PVC, gwarantując zachowanie pierwotnego wyglądu elewacji przy wieloletnim eksploatowaniu. Sam montaż nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi, gwoździ, młotków, wkrętów, czy kleju silikonowego. Wystarczy połączyć „na zatrzask” odpowiedni brzeg narożnika z końcówką deski elewacyjnej.

Oceń artykuł
3,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Beltecto

Polecamy Ci również

Zobacz także