Elektryczny młot wyburzeniowy

Elektryczny młot wyburzeniowy - zdjęcie 1

O mocy nowego modelu GSH 27 VC Professional decyduje energia udaru wynosząca 69J. Duża wydajność najnowszego elektronarzędzia firmy Bosch idzie w parze z wysokim komfortem pracy, dzięki redukcji drgań na rękojeści i wykorzystaniu ulepszonego mechanizmu udarowego.

Wieloletnie użytkowanie i wysoka trwałość elektronarzędzia zapewniają wysokiej jakości komponenty z aluminium i stali. Nowe narzędzie dostępne jest do przetestowania w ramach programu „Bosch ProTeam”. Każdy profesjonalny użytkownik zainteresowany sprawdzeniem możliwości młota może zgłosić chęć jego przetestowania. Elektronarzędzie dostępne będzie w handlu specjalistycznym od września 2010.

Bosch GSH 27 VC Professional to nowy młot udarowy do prac wyburzeniowych prowadzonych w betonie, kamieniu oraz asfalcie. Energia udaru 69J powoduje, że jest to jak dotąd najmocniejszy elektryczny młot wyburzeniowy na świecie. Urządzenie osiąga średnią wydajność 3,2 tony urobku na godzinę (zgodnie z procedurą EPTA 03/2008) i oferuje, w porównaniu do poprzedniego modelu, o 50% większą wydajność. Ponadto, dzięki zastosowaniu mechanizmu udarowego o obniżonym poziomie drgań oraElektryczny młot wyburzeniowy - zdjęcie 2z odseparowaniu rękojeści, wartość drgań wynosi jedynie 8,0 m/s². Dzięki temu dozwolony czas czynnej pracy tym urządzeniem wynosi ponad 3 godziny dziennie.

Oprócz lepszych parametrów technicznych nowy młot wyburzeniowy ustanawia także nowe standardy żywotności i łatwości obsługi. Wytrzymała konstrukcja oraz komponenty wykonane z wysokiej jakości aluminium i stali gwarantują zdecydowanie dłuższą żywotność urządzenia co powoduje, że zakup młota wraz z jego wyposażeniem, jest dobrą inwestycją. Nowością jest także antypoślizgowa powierzchnia obudowy. Podczas przerw w pracy umożliwia ona bezpieczne oparcie młota np. o ścianę bez ryzyka upadku. Pozwala to uniknąć wielokrotnego, męczącego odkładania i podnoszenia urządzenia podczas pracy. Dodatkowymi zaletami młota są: nisko umieszczony środek ciężkości oraz ergonomiczne ukształtowanie rękojeści z miękką okładziną Softgrip, które umożliwiają jego wygodną obsługę.

Sprawdź możliwości młota GSH 27 VC Professional przyłączając się do programu Bosch ProTeam.
Uczestnicy programu Bosch ProTeam mogą bezpłatnie testować nowości z niebieskiej linii elektronarzędzi oraz wymieniać się swoimi doświadczeniami z innymi profesjonalistami. Wśród dostępnych do testowania urządzeń znajduje się również nowy młot wyburzeniowy Bosch GSH 27 VC Professional. Każdy, kto chciałby poznać jego możliwości, może w dniach od 15 września do 15 listopada 2010 zgłosić się na stronie www.bosch-pro-team.com do testu praktycznego tego urządzenia. Tam dostępny jest również dokładny regulamin uczestnictwa.

Sugerowana cena detaliczna brutto - 8 783 zł

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, , ,

Opracowanie: Redakcja

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także