Elektronarzędzia akumulatorowe - odkurzacz i latarka

Elektronarzędzia akumulatorowe - odkurzacz i latarka

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional i latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional to najbardziej kompaktowe i wydajne urządzenia w swojej klasie. Wyróżniają się wyjątkową wszechstronnością. Umożliwiają użytkownikom profesjonalnym z branży instalacyjnej i wykończeniowej szybką, wydajną i komfortową pracę, szczególnie w miejscach trudno dostępnych i podczas prac wymagających trzymania narzędzia nad głową. Wszystkie narzędzia w klasie napięcia 10,8 V mogą być zasilane jednym wymiennym akumulatorem litowo-jonowym 10,8 V.

wydajny i kompaktowy odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional

odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI ProfessionalWydajny i kompaktowy odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional
Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional firmy Bosch jest odpowiedni do szybkiego i efektywnego usuwania pyłu i zanieczyszczeń, na przykład podczas prac wykończeniowych. Odkurzacz waży zaledwie 700 gramów i wyróżnia się kompaktową konstrukcją, co gwarantuje optymalną relację wydajności do wagi w tej klasie urządzeń. Odkurzacz akumulatorowy jest poręcznym narzędziem, bardzo potrzebnym w pracy instalatorów, monterów okien i rzemieślników wykonujących zabudowy kuchni. Mikrofiltr odkurzacza ma prawie stuprocentową skuteczność i pochłania pył, powstający przy obróbce płytek, drewna, metalu lub tworzyw sztucznych. Przy pracy w miejscach trudno dostępnych i wąskich szczelinach użytkownik może skorzystać z dyszy do fug znajdującej się w standardowym wyposażeniu odkurzacza. Na jednym cyklu ładowania akumulatora można używać odkurzacza nawet przez 15 minut. W wyposażeniu odkurzacza GAS 10,8 V-LI Professional znajduje się przezroczysty pojemnik na pył, który można szybko opróżnić i umyć. Odkurzacz ma ergonomiczny uchwyt zapewniający komfortową obsługę.

 odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional - zastosowanie

 latarka akumulatorowa GLI DeciLED ProfessionalWszechstronna i praktyczna latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional
Latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional z dziesięcioma diodami i dwoma stopniami jasności zapewnia optymalne warunki pracy – dobrą widoczność w każdym miejscu, niezależnie od pozycji. Latarka GLI DeciLED Professional ma osobne mechanizmy do mocowania i ustawiania kąta padania światła, dzięki czemu jest niezwykle wszechstronna. Latarkę można ustawić w dowolnej pozycji, korzystając z rozkładanej stopki, która zapewnia stabilność i kąt regulacji w zakresie 200 stopni. Zintegrowany hak umożliwia zawieszenie latarki na drabinie lub rusztowaniu, karabińczyk pozwala przypiąć lampę do odzieży, a silny magnes zapewnia łatwe mocowanie na powierzchniach metalowych. Gwint ¼ cala umożliwia mocowanie latarki także na statywach. Użytkownicy mogą w szybki i prosty sposób ustawić kąt padania światła i mają obie ręce wolne podczas pracy elektronarzędziem.

  •  Kompaktowe narzędzia umożliwiają szybką, wydajną i komfortową pracę.
  • „Szybko i sprawnie przeprowadzone prace porządkowe umożliwia odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional.
  •  Latarkę akumulatorową GLI DeciLED Professional cechuje wyjątkowa wszechstronność.
  • „System „Flexible Power“ gwarantuje kompatybilność obu narzędzi ze wszystkimi akumulatorami Bosch Li-Ion w klasie napięcia 10,8 V.

Odkurzacz akumulatorowy GAS 10,8 V-LI Professional - dane techniczne

Dane techniczne GAS 10,8 V-LI Professional
Napięcie akumulatora 10,8 V
Pojemność akumulatora 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
Maks. podciśnienie 45 mbar
Maks. objętość przepływu 15 l/s
Objętość pojemnika 350 ml
Wymiary: długość/szerokość/wysokość 273 x 77 x 170 mm
Czas pracy na jednym cyklu ładowania akumulatora (2,0 Ah) 15 min
Waga z akumulatorem 2,0 Ah 870 g
Sugerowana cena detaliczna brutto 368 PLN, w kartonie bez akumulatora i ładowarki

Latarka akumulatorowa GLI DeciLED Professional - dane techniczne

Dane techniczne GLI DeciLED Professional
Napięcie akumulatora 10,8 V
Pojemność akumulatora 1,5 / 2,0 / 4,0 Ah
Czas pracy, maksymalna jasność, akumulator 2,0 Ah 6 h
Jasność ok. 350 lmn
Wymiary: długość/szerokość/wysokość 139 x 30 x 68 mm
Waga z akumulatorem 2,0 Ah 400 g
Sugerowana cena detaliczna brutto 282 PLN, w kartonie bez akumulatora i ładowarki


Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Bosch

Polecamy Ci również

Zobacz także