Domy z keramzytu – nowa strona

Domy z keramzytu – nowa strona

Technologia budowy domów z keramzytu ma wiele zalet. Aby przybliżyć jej specyfikę, opracowano nową stronę internetową www.lecadom.pl.

domy z keramzytu – nowa stronaStrona www.lecadom.pl została stworzona z myślą o inwestorach, projektantach i wykonawcach, zainteresowanych domami z keramzytu. Witryna w przejrzysty, jasny, a jednocześnie merytoryczny sposób przybliża tajniki technologii.
Witryna zawiera wiele użytecznych informacji – od ogólnych, po ściśle techniczne. Znajdują się tam artykuły o technologii keramzytu, prezentacje zrealizowanych obiektów, filmy i porady, a także karty produktów, rysunki techniczne, instrukcje, programy dla projektantów.
Inwestorzy mogą zapoznać się z doświadczeniami osób, które od lat mieszkają w domach z keramzytu i dzielą się spostrzeżeniami zarówno na temat samej budowy, jak i eksploatacji domu. Również z myślą o przyszłych inwestorach opracowano gotowe projekty Leca® DOMów.
Wykonawcy znajdą na stronie szczegółowe informacje techniczne, podpowiedzi, porady oraz praktyczne instrukcje „krok po kroku”. Natomiast dla projektantów przygotowano do pobrania narzędzia wspomagające prace projektowe (programy Konstruktor oraz Kobra), rozwiązania i detale, a także bibliotekę rysunków AutoCAD.
Strona wyróżnia się wygodną i intuicyjną nawigacją, a dzięki temu, że automatycznie dostosowuje się do wielkości i rozdzielczości ekranu, można ją przeglądać na urządzeniach mobilnych.

Oceń artykuł
5,00 / 3 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Źródło: Weber Leca

Polecamy Ci również

Zobacz także