Dobieranie koloru ścian z aplikacją na smartfon

Dobieranie koloru ścian z aplikacją na smartfon

Masz problem z doborem odpowiedniego koloru ścian do twojego mieszkania? Podoba ci się jakiś kolor, ale nie wiesz, jak znaleźć farbę w identycznym odcieniu? Pomoże ci
w tym aplikacja na smartfony.


aplikacja na smartfonyDekoral wprowadził na rynek nowoczesną aplikację iColor, z którą urządzanie wnętrz jest o wiele łatwiejsze. Wystarczy jedno zdjęcie wykonane
z pomocą telefonu, kilka kliknięć i już możemy cieszyć się własnym projektem naszego wnętrza.

Wybór odpowiedniej barwy często bywa problematyczne - spędzamy nieraz godziny przeglądając karty kolorów i katalogi, nie mogąc się zdecydować. W tej sytuacji z pomocą przychodzi nowoczesna technologia, dzięki której dobierzemy kolor ścian wirtualnie. iColor jest darmową aplikacją dostępną dla smartfonów z systemem operacyjnym iOS i Android, można pobrać ją z internetowego marketu (iTunes/Google Play).

Aplikacja jest wyposażona w funkcję identyfikacji barw - polega to na tym, że jeśli spodoba nam się jakiś kolor z naszego otoczenia, wystarczy zrobić mu zdjęcie, a program wyszuka go w paletach Dekoral i Dekoral Fashion. Z pomocą aplikacji można także dobrać barwy pasujące do wybranego przez nas wcześniej koloru lub kontrastujące z nim. Dodatkową zaletą programu jest możliwość wirtualnego "pomalowania" ścian na zdjęciu, dzięki czemu możemy zobaczyć, jak będzie wyglądało pomieszczenie w danym kolorze.

iColor posiada też wbudowany kalkulator, który umożliwia szybkie obliczenie, ile farby będziemy potrzebować do pokrycia ścian. Z pomocą aplikacji znajdziemy także najbliższy sklep, w którym dostępne są wybrane przez nas produkty.

wybór koloru ścian
paleta kolorów farb
kalkulator ilości farby
geolokalizator sklepów
malowanie pokoju
Oceń artykuł
3,33 / 12 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: Dekoral

Polecamy Ci również

Zobacz także