Dekoracyjne napisy na ścianę

Dekoracyjne napisy na ścianę

napis na ścianęDekoracje ścienne w formie napisów to nowoczesna forma wychodząca naprzeciw klasycznym obrazom, naklejkom lub ramkom ze zdjęciami. Jest to propozycja dla ludzi lubiących się wyróżniać i wyrażać własne poglądy.

Oferta napisów dekoracyjnych DekoSign podzielona jest na trzy tematyczne kolekcje: Beloved (wyrażająca miłośći ciepło), Letup (inspiracja dla ludzi lubiących działać) i Ambience (napisy budujące wspaniałą atmosferę spokoju). To jednak nie wszystko! DekoSign oferuje swoim klientom zaprojektowanie i wykonanie dowolnego napisu. Projekt wykonywany jest bezpłatnie - można wybrać dowolny tekst i rozmiar. Taka forma dostępna jest dla każdego. Marka ceni indywidualizm, pozwala wyrażać konkretne osobowości i realizuje pomysły klientów z zaangażowaniem.

Napisy dekoracyjne to rewolucja w dekoracji ścian. Przy odrobinie wyobraźni i trafnym doborze wzoru, wnętrze może nabrać zupełnie innego charakteru. Napisy można zakupić w sklepach internetowych z ekskluzywnym wyposażeniem wnętrz. Cena napisów z oferty standardowej mieści się w granicach 79-169 zł.

dekoracja ścienna dla rockandrollowcanapis na kuchenną ścianę

Oceń artykuł
5,00 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i dodaj swój komentarz

Opracowanie: Katarzyna Korzeniecka

Źródło: DekoSign

Polecamy Ci również

Zobacz także