Cegła gratis - promocja pustaków Porotherm

Cegła gratis - promocja pustaków Porotherm

Dobra nowina dla wszystkich, którzy planują budowę lub rozbudowę domu. Firma Wienerberger rozpoczęła promocję „Cegła gratis”.

Każdy, kto zgłosi swój udział, przy zakupie min. 2,5 tys. sztuk pustaków Porotherm otrzyma rabat 500 zł w postaci vouchera do zrealizowania w wybranych punktach sprzedaży w całej Polsce. Akcja rozpoczęła się 17 września i potrwa do końca roku 2010.

cegły gratis

Aby skorzystać z rabatu, należy zacząć od wypełnienia kuponu zgłoszeniowego zamieszczonego poniżej (publikowany jest także w prasie branżowej i dziennikach regionalnych) lub elektronicznego formularza na stronie www.wienerberger.pl.

Takie zgłoszenie owocuje otrzymaniem vouchera, z którym następnie trzeba udać się do jednego
z ponad 300 dystrybutorów, biorących udział w promocji. Na podstawie vouchera przy zakupie minimum 2,5 tys. sztuk dowolnych pustaków Porotherm każdemu kupującemu przysługuje zniżka na kwotę 500 zł. Chętni muszą zdążyć z zakupem pustaków do 31 grudnia 2010 r. Ilość voucherów jest ograniczona.

Szczegółowy Regulamin, kupon zgłoszeniowy oraz listę wszystkich dystrybutorów, uczestniczących w promocji można znaleźć na stronie www.wienerberger.pl w zakładce PROMOCJA – CEGŁY GRATIS.

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Marta Balcerowska

Źródło: Wienerberger Ceramika Budowlana

Polecamy Ci również

Zobacz także