Budma 2019 – największe targi od 12 lat

0
Targi Budma
Targi BUDMA to innowacyjne rozwiązania i materiały prezentowane przez wystawców z całego świata.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury rozpoczęły się 12 lutego 2019 r. To największe targi tej branży w Europie Środkowej.

We wtorek 2 lutego 2019 r. oficjalnie rozpoczęły się największe targi budowlane nie tylko w Polsce, ale i w tej części Europy. Ponad 1000 wystawców z 33 krajów zaprezentowało najnowsze materiały i rozwiązania z szeroko pojętej branży budowlanej. Targi BUDMA to nie tylko wydarzenie chętnie odwiedzane przez gości (w spodziewanej liczbie ponad 50 tysięcy), ale także doceniane przez architektów, inżynierów, urbanistów i wykonawców.

Targi BUDMA to okazja do zapoznania się z innowacyjnymi materiałami budowlanymi i rozwiązaniami. Targom towarzyszą panele dyskusyjne, konferencje, ale także praktyczne pokazy, w których udział mogą wziąć również zwiedzający. Ważnym elementem jest też nagrodzenie najciekawszych produktów Złotymi Medalami MTP czy innowacyjnych projektów architektonicznych w konkursie Architecture Budma Award.

Rolę tych targów dla polskiej gospodarki podkreślał Artur Saboń (Sekretarz Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju) podczas konferencji prasowej otwierającej wydarzenie. Jako znakomitą okazję do poznania najnowszych rozwiązań technologicznych postrzega BUDMĘ Mirosław Barszcz, Prezes PFR Nieruchomości.

BUDMA to 28 lat historii, ale też ciągłego rozwoju i doskonalenia, co przekłada się na obecną pozycję tych targów w branży budowlanej. Jak podkreśla Przemysław Trawa Prezes Zarządu MTP tegoroczna edycja targów jest największa od 12 lat.

 

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także