BUDMA 2019 czyli budowlany świat w Poznaniu

0
Budma - pokazy
BUDMA to nie tylko ekspozycje ciekawych i innowacyjnych materiałów budowlanych, ale też pokazy, warsztaty, panele dyskusyjne, a nawet zawody.

Targi BUDMA od lat cieszą się uznaniem wystawców i gości. Nie inaczej jest z tegoroczną edycją.

Międzynarodowe Targi Budownictwa i Architektury to wydarzenie na stałe wpisane w kalendarz wydarzeń branżowych. Tegoroczna edycja – odbywające się w dniach 12-14 lutego zgromadziła około 1000 wystawców z 33 krajów. Oczekiwana liczba ponad 50 zwiedzających również robi wrażenie.

Targi to oczywiście liczne stoiska, na których prezentowane są ciekawe i innowacyjne materiały i rozwiązania budowlane. Ale nie tylko ekspozycje się liczą. Targom towarzyszą liczne wydarzenia, skierowane zarówno do architektów i urbanistów, jak i wykonawców czy inwestorów.

Z ważnych wydarzeń – jeszcze przed oficjalnym otwarciem targów, bo 11 lutego – rozpoczęło się Build 4 Future czyli dwudniowe forum gospodarcze, poświęcone branży budowlanej. Już po jego zakończeniu, 13 lutego rozpoczęło się kolejne ważne wydarzenie czyli Forum Designu i Architektury D&A. Forum to miejsce spotkania, dyskusji i wymiany doświadczeń architektów i projektantów. W tym roku odwiedziło je dwóch włoskich designerów o światowej renomie – Emilio Nanni oraz Marcantonio Malerba.

Ale BUDMA to również budownictwo w praktyce – i prezentowane przez fachowców, i takie, które osobiście mogą zakosztować zwiedzający na licznych pokazach i warsztatach. Fachowcy mierzą się także w zawodach, takich jak Mistrzostwa Parkieciarstwa czy rywalizacja o tytuł „Turbo Dekarza”. Pouczająca Monteriada to kolei okazja do zaznajomienia się z tajnikami stolarki otworowej i jej montażu. Tegorocznej BUDMIE towarzyszą też targi WINDOOR-TECH, Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad.

Oceń artykuł
0,00 / 0 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy
Więcej na ten temat:

, ,

Opracowanie: Katarzyna Laszczak

Polecamy Ci również

Zobacz także