Barwy Natury 2011

Barwy Natury 2011

Barwy Natury to nowe zestawienia kolorystyczne FFiL Śnieżka. Cztery trendy kolorystyczne odmienią nasze wnętrza w 2011 roku.

Życie w zgodzie z naturą to marzenie wielu z nas. Za sprawą Śnieżka Barwy Natury to marzenie spełnia się. Na co dzień otaczamy się naturalnymi barwami. Jednak podobnie jak natura zmienia się wraz z porami roku, taki i chcemy coś zmienić wokół siebie. Jeśli więc pragniemy odmiany w mieszkaniu – zacznijmy od pomalowania ścian na nowo! Pamiętajmy tylko o odpowiednim doborze kolorów, które będą pasowały do siebie, do nas i do wystroju wnętrza.

W nowym sezonie FFiL Śnieżka przygotowała cztery nowe trendy kolorystyczne na rok 2011. „Safety Life” – dla ceniących spokój, „Going back” – dla tych kochających klasykę, „Be young” – dla młodych duchem i „Light & Easy” – dla marzycieli. Dzięki tym zestawieniom możemy dokładnie odwzorować zaprojektowany wcześniej zestaw barw lub zmodyfikować go według swojego gustu.

Nowe, oryginalne zestawienia Śnieżka Barwy Natury Top Colours 2011 to narzędzie, dzięki któremu odmienimy nasze domy i mieszkania nie ryzykując popełnienia błędu w doborze kolorów. Każdy zestaw zawiera dokładny opis dobranych kolorów i odcieni oraz sposób ich zestawiania ze sobą. Dowiadujemy się, do czego dany kolor pasuje, jakie powierzchnię możemy nim pokrywać, jakie wzory dekoracji oraz dodatki dopełnią stylową kompozycję. Dzięki uwagom i wskazówkom, czego dany kolor nie lubi, unikniemy błędów aranżacyjnych. Fachowe i rzeczowe porady sprawią, że dobór odpowiednich barw i dekoracji stanie się przyjemnością nieobarczoną ryzykiem.

kolory 2011barwy natury

kolory 2011paleta barw ciepłych

kolory 2011kolory dla młodych

kolory 2011kolory świeże

Oceń artykuł
4,50 / 4 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Joanna Szot

Źródło: FFiL Śnieżka

Polecamy Ci również

Zobacz także