Aplikacja Bosch Toolbox

Aplikacja Bosch Toolbox

Aplikacja Bosch ToolboxAplikacja Bosch Toolbox została wzbogacona o nowe narzędzie czyli kamerę wymiarową, która służy do sporządzenia dokumentacji warunków na budowie i skróci czas przygotowania oferty. Aplikacja jest dostępna bezpłatnie w Google Play Store i Apple App Store.

Aplikacja Bosch Toolbox jest wyposażona w m.in.:konwerter jednostek, latarkę i mobilny katalog elektronarzędzi profesjonalnych Bosch, a teraz w kamerę wymiarową. Jest dostępna dla użytkowników smartfonów od lutego br. Wystarczy zrobić zdjęcie, przy pomocy strzałek i kątów bezpośrednio nanieść na nie wymiary, zrobić notatki, zapisać i wysłać e-mailem ‒ wszystko to przy użyciu jednej, bezpłatnej aplikacji.

Krótszy czas przygotowania oferty

Kamera wymiarowa ułatwi pracę, oszczędzi czas, minimalizuje ryzyko zapomnienia o ważnych detalach. Nie ma już konieczności czasochłonnego opracowywania i porównywania szkiców ręcznych lub zdjęć wykonanych na budowie. Aplikacja pozwala nagrywać filmy wideo i notatki głosowe oraz zapisywać dane różnych projektów budowlanych w odpowiednich folderach. Dzięki temu nawet przy większej liczbie zleceń łatwo zachować orientację i porządek w dokumentacji.

edycja zdjęćfunkcja latarki

Kamera wymiarowa będzie dostępna zarówno jako funkcja w aplikacji Bosch Toolbox oraz jako samodzielna aplikacja. Obie aplikacje są darmowe i dostępne do pobrania w Google Play Store oraz Apple App Store dla smartfonów z systemem operacyjnym Android i iOS.
Pod koniec roku planowane jest wprowadzenie na rynek kolejnego cyfrowego narzędzia o nazwie „Dokumentacja wykonawcza“. Nowa funkcja umożliwi jeszcze bardziej szczegółowe dokumentowanie projektów budowlanych. Planowany „Tryb zespołowy“ pozwoli pracować nad dokumentacją tego samego projektu kilku pracownikom na różnych smartfonach. Także ta aplikacja zostanie udostępniona przez firmę Bosch bezpłatnie.

Oceń artykuł
5,00 / 2 głosów
Co sądzisz na ten temat
Zaloguj się i skomentuj pierwszy

Opracowanie: Katarzyna Dębek

Źródło: Robert Bosch Sp. z o.o.

Polecamy Ci również

Zobacz także