ukryj

montaż profili cokołowych

Komentarze (5)

 1. daniell

  Z tego co się orietntuję to ruszyła ciekawa promocja na ekorolki firmy Knauf. Szczegóły pod tym adresem: http://www.akcjaekoszkola.pl/

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 2. progress.andrzej

  www.mycieelewacji.manifo.com Zapraszam 666 185 410 606 978 880

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 3. Ciekawy tekst. Zgadzam się, że każde ocieplenie powinno być poprzedzone skrupulatnymi wyliczeniami. Powinno się na etapie projektowania wybrać odpowiednią grubość oraz dobrać parametry płyt styropianowych. Należy zwracać szczególną uwagę na deklarowane przez producenta parametry: współczynnik przewodzenia ciepła oraz gęstość. Przy wyborze styropianu do ocieplania podłóg ważny jest także parametr CS (nie niższy niż 80).

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 4. Dodam jeszcze, ze na stronach poświęconych Programowi Gwarancji Jakości Styropianu można znaleźć porady jak ustrzec się przed zakupem złego jakościowo styropianu. W razie pytań związanych z tym Programem proszę pisać - chętnie pomogę.

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

 5. Jeśli chodzi o ocieplenia budynków, to dobrym pomysłem jest skorzystanie z naszych systemów KABE THERM, które nie tylko poprawią mikroklimat wewnątrz pomieszczeń i chronią przed szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, ale również są łatwe w wykonaniu i trwałe. Nasza oferta obejmuje aż 8 systemów dociepleń opartych na styropianie, styropianie perforowanym oraz wełnie. Warstwę wykończeniową w tych systemach mogą stanowić tynki mineralne, akrylowe, polikrzemianowe i silikonowe, które nadają atrakcyjny wygląd elewacji i zapewniają wysoką odporność na działanie warunków atmosferycznych Warto zadbać o to, żeby dom był ocieplony materiałami wysokiej jakości, co zapewni ciepło w okresie zimowym, zaś latem ochroni nasz dom przed przegrzaniem :)

  Zamknij

  Zgłoś nadużycie

Zaloguj się, aby dodawać komentarze

Urządzone.pl

E-izolacje

E-okna

E-instalacje

Najpopularniejsze tagi:

Zamów newsletter